Goodyear představuje nové rozměry úsporných protektorovatelných pneumatik

Goodyear představuje dva nové rozměry svých úsporných protektorovatelných pneumatik Treadmax FUELMAX D. Nové rozměry prémiových pneumatik Goodyear jsou 295/60R22.5 a 315/60R22.5. Stejně jako u všech existujících verzí TreadMaxu, nové pneumatiky řady FUELMAX D nabízejí podobný výkon.

„Velmi nás těší, že můžeme přidat nové velikosti do naší úspěšné řady pneumatik TreadMax FUELMAX D. Protektorovatelnost je nezbytná, pokud provozovatelé užitkových vozidel chtějí ze svých nákladních pneumatik mít maximální užitek. Snižují se provozní náklady na ujetý kilometr, jakož i celkové náklady na pořízení pneumatik.“ řekl Gregory Boucharlat, ředitel protektorovatelných operací pro Goodyear v Evropě, na Středním Východě a v Africe. „Naše domácí výroba TreadMax kopíruje původní výrobní proces a používá stejné materiály, které znáte od našich nových modelů. Naše protektorovatelné pneumatiky TreadMax mají podobný výkon. Co se týče naší produktové řady FUELMAX, klíčovou výhodou je tady právě výrazná úspora paliva.“

Všechny produkty Goodyear TreadMax se vyrábí v závodu Goodyearu ve francouzské obci Riom, v německém Wittlichu a ve Wolverhamptonu ve Velké Británii. Při výrobě se uplatňuje vysoká úroveň kontroly kvality. Stejné technologie a materiály se používají u všech nových pneumatik značky Goodyear, včetně těch pro kamiony.

S novými velikostmi si Goodyear Treadmax FUELMAX D můžete pořídit již v 5 variantách:

315/8022.5
315/7022.5
295/80R22.5
295/60R22.5 – nová
315/60R22.5 – nová