Pneumatiky Goodyear FUELMAX byly zvoleny pneumatikou roku pro trucky ve Španělsku

Na šestnáctém udílení cen „Tire of the Year“ pořádané španělským magazínem Neumáticos y Mecánie Rápida, vyhrály hlavní cenu v kategorii vozů pro komerční užití, pneumatiky FUELMAX od Goodyear.

Organizátoři ocenili nízkou spotřebu a vysokou efektivnost pneumatiky, která umožňuje společnostem snížit náklady na palivo.

Goodyear FUELMAx byly oceněny jako nejlepší v kategorii tracků, nejen pro svou vysokou efektivnost, ale také za snižování emisí CO2. Pneumatiky FUELMAX šetří 1,6 litru paliva na 100 km.

Jsme poctěni, že můžeme převzít cenu za pneumatiku roku od magazínu Neumáticos y Mecánica Rápida s naší pneumatikou Goodyear FUELMAX. FUELMAX je pneumatika s nejvyšší palivovou efektivitou v našem rozsáhlém portfoliu produktů. Klíčovým prvkem k dosažení tak výjimečné palivové efektivity těchto pneumatik je vysoká úroveň inovace. Toto ocenění tak jen potvrzuje a oceňuje naši neustálou snahu vyvíjet inovativní technologie, služby a řešení, která pomáhají snižovat dopad na přírodní prostředí cestovní dopravy,“ řekl Michel Rzonzef, viceprezident Commercial Business v Goodyear Europe, Middle East a Africa.

Řada palivově úsporné pneumatik Goodyear FUELMAX zahrnuje FUELMAX S, FUELMAX D a FUELMAX T pneumatiky pro přívěsy. Nízký valivý odpor těchto pneumatik je velkou výhodou, které je dosaženo bez ztráty dalších klíčových vlastností jako je nízké opotřebení a skvělé brzdné vlastnosti na mokré vozovce. FUELMAX D mohou být využívány během zimních měsíců v celé Evropě.

Magazín Neumáticos y Mecánica Rápida a jeho ceny Tire of the Year jsou jedněmi z nejtradičnějších výročních akcí ve kterých volí vítěze distributoři, čtenáři, ale také novináři.

Zdroj: http://www.goodyear.eu/home_en/media-and-promotions/news-items/articles/2015/12/goodyear-fuelmax_180869