Goodyear UltraGrip 7+

Zimní pneumatiky Goodyear UltraGrip 7+ uvedená v roce 2013 vychází ze svého sedmičkového předchůdce, přičemž přidaným + je modernizovaná směs. Jde proto o skvělou volbu zimních pneu pro zkušené, i méně zkušené řidiče.

Zimní pneu GoodYear UltraGrip 7+UltraGrip 7+ má dezén se zdvojenými obvodovými V drážkami, které pneu pomáhají při průjezdu hlubokým sněhem. Počet drážek v běhounu je oproti jiným modelům vyšší a tak ještě lépe odvádí rozbředlý sníh a vodu z povrchu pneumatiky. Hlavní, hluboké drážky zajišťují pneumatikám Good Year vysoký výkon zejména na mokru. Všechny tyto vlastnosti zaručují pneumatice skvělou odolnost vůči aquaplaningu a také zlepšenou ovladatelnost.

Vaflový způsob lamelování u Goodyear UltraGrip 7+ přináší optimální záběr a lepší přilnavost k vozovce. Zároveň tato technologie pomáhá k vynikajícím vlastnostem na suchu, mokru, ale také na sněhu a ledu.

Společnost Good Year pokračuje v nastoleném eko trendu a tak má tato zimní pneu nízký obsah polyaromat. Zároveň disponuje vysokým kilometrovým výkonem. Vše je při vysoké úrovni bezpečnosti a výkonnosti.

Výhody pneumatiky Goodyear UltraGrip 7+

  • Skvělé v zimních podmínkách
  • Inovovaná směs
  • Ekologické pneumatiky

Goodyear UltraGrip 7+ v testu

„Prvotřídní volba na sníh!“ Prohlásili směle redaktoři časopisu Auto motor sport, kteří doporučují zimní pneumatiku Goodyear.

Jestli si nejste jistí tím, jakou pneumatiku do nevlídného zimního počasí vybrat, nehledejte, už jste ji našli. Zimní pneu Goodyear UltraGrip 7+ nabízí prémiovou kvalitu od špičkové společnosti. Zaručeně nezklame.