Goodyear UltraGrip Performance Gen-1

Žhavá novinka pro mrazivou zimu. Goodyear představuje model zimní pneu Goodyear UltraGrip Performance Gen-1. Předchůdcem této zimní pneumatiky je mnoha cenami z nezávislých testů ověnčený model Goodyear UltraGrip 8.


A stejně jako jeho předchůdce je model Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 určený převážně pro větší, výkonné vozy a SUV.

Produktová řada zimní pneu UltraGrip Performance Gen-1 čítá celkem 38 různých rozměrů v rozpětí SD/195 – 255; AR/40 – 65; RD/15’’-19’’.

Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 - zimní pneu

Nový model Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 s sebou přináší řadu vylepšení, která ještě zdokonalí jízdní vlastnosti vašeho vozidla. Podívejte se na 6 největších změn, které s sebou tyto zimní pneumatiky přináší.


  1. Optimalizovaný tvar samozamykatelných lamel

Jedním z hlavních požadavků u zimních pneumatik je jejich bezpečnost. Té je dosaženo také zlepšenou ovladatelností pneu. Vývojáři společnosti Goodyear zapracovali na těchto vlastnostech a výsledkem je lepší rovnováha mezi ovladatelností na suchu a výkonem na sněhu. A tak se můžete spolehnout na opravdový výkon, i když vozovku pokryje vrstva sněhu.

  1. Vylepšené uspořádání lamel a jejich vyšší hustota

Díky vyššímu množství lamel na běhounu pneumatiky, a jejich přeuspořádání se u pneumatik Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 zlepšilo brzdění a trakce především na zasněžených a zledovatělých cestách.


  1. Vyšší počet brzdných bloků

Se rovněž zasloužil o mnohem lepší trakci a brzdění pneumatik. Největší rozdíl poznáte na zasněžených a zledovatělých cestách, kdy je každý metr k dobru obrovskou výhodou.


  1. Hydrodynamické drážky

Díky inovovaným hydrodynamickým drážkám se pneumatiky UltraGrip Performance Gen-1 udrží mnohem lépe na vlhkém povrchu vozovky a zaručí vám bezpečné přejetí daného úseku. Hydrodynamické drážky znamenají lepší odolnost vůči aquaplaningu a prokluzu na mokrých cestách a rozbředlém sněhu.


  1. Čtvercový tvar styčné plochy při rovnoměrném rozložení tlaku

To po čem mnoho z vás volalo, tedy lepší výkon zimních pneumatik na suchých a zledovatělých cestách přichází právě s novými pneumatiky Goodyear. Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 si tyto vlastnosti ponechávají po celou dobu své životnosti pro vaši pohodlnější a bezpečnější jízdu.


  1. Indikátor opotřebení

Díky na první pohled viditelnému indikátoru opotřebení, si budete jisti, kdy je ta správná chvíle vyměnit vaše ojeté pneu za nové.

Stejně jako u jeho předchůdce, i u nových zimních pneu Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 se můžete spolehnout na maximální kvalitu této gumárenské společnosti s amerického Austinu. Zimní pneumatiky UltraGrip Performance Gen-1 poskytují dokonalou stabilitu, bezpečnost i trakci na všech površích. Nekupujte si zimní pneumatiky, které využijete jen na zasněžené vozovce. Zimní počasí je vrtkavé, cesty jsou suché, nebo naopak pod vrstvou zmrzlého ledu. Obujte ty pneumatiky, které si poradí za všech podmínek. Obujte Goodyear UltraGrip Performance Gen-1.