Goodyear Vector 4Seasons Gen-2

Pneumatiky, se kterými se nemusíte brát rozpálených letních cest, ani zimních zmrazků. Gumárenská společnost z amerického Austinu představuje nový model celoročních pneumatik s názvem Goodyear Vector 4Seasons Gen-2.


Tato celoroční pneu, stejně jako její předchůdce Goodyear Vector 4Seasons je označena symbolem sněhové vločky, který znamená certifikaci pro použití v zimě. Nemusíte se proto bát žádných komplikací.

Celoroční pneu Vector 4Seasons Gen-2 je dostupná jak pro osobní, tak SUV vozy.

Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 - celoroční pneu

Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 – osobní

Rozměry:

  • Šířka: 155 – 235
  • A/R: 45 – 80
  • Ráfek: 13” – 18”
  • Štítek CB))

Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 – SUV

Rozměry:

  • Šířka: 215 – 255
  • A/R: 45 – 65
  • Ráfek: 16” – 19”
  • Štítek CC))

Klíčové vlastnosti Goodyear Vector 4Seasons Gen-2


Upravené uspořádání a propojení lamelových bloků

1Díky této změně si u pneumatik užijete mnohem lepšího výkonu zejména na zasněžených vozovkách. Na co by dříve stačily běžné zimní pneumatiky, nyní zvládnou i celoroční pneu Goodyear Vector 4Seasons Gen-2.


3D lamely

2Zajišťují větší pevnost celého rámu pneumatiky, ze které pak pramení vyšší stabilita pneu na suchých cestách.

 


Upravený tvar běhounu pro univerzální provoz

3Už žádné výkyvy ve vlastnostech pneumatik. Celoroční pneu Goodyear si ponechá optimální vlastnosti po celou dobu své životnosti.

 


Široká styčná plocha

4Díky tomuto vylepšení se vám dostane u nové Vector 4Seasons Gen-2 ještě lepšího výkonu na zasněžených cestách. Nebojujte s klasickými problémy celoročních pneu, postavte se jim s novými pneu Goodyear.


Hydrodynamické drážky

5Inovované hydrodynamické drážky se postarají o lepší odolnost vůči aquaplaningu. Předcházejte tomuto problému ještě dříve, než nastane.

 


Zvýšený podíl siliky

6Díky vyššímu počtu siliky v běhounu pneumatiky si nyní užijete mnohem lepší jízdní vlastnosti na všech cestách.

 


Celosezónní pneu Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 nahrazuje svého velmi úspěšného předchůdce, pneumatiky Vector 4Seasons, a s řadou vylepšení ho posouvá na druhé místo. Pokud hledáte celoroční pneumatiky, které si poradí se všemi druhy povrchů, jsou pneu Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 ve verzí pro osobní i SUV vozy to pravé.