Goodyear Vector 5+

Proč byste měnili pneu dvakrát ročně, když můžete využít výhody celosezónní pneumatiky, která se přizpůsobí počasí. Přesně takovou pneumatikou je Goodyear Vector 5+. Inovativní technologie Weather Reactive jí umožňuje přizpůsobit se změnám počasí během celého roku.

Pneumatika Vector 5+ prezentuje efektivní a cenově výhodné řešení. Při všech povětrnostních podmínkách vám poskytne výborný výkon. Nemusíte se bát tuhé zimy, ani horkého léta. Goodyear Vector 5+ bude vždy excelentní. Má vynikající kilometrovou životnost, a tak můžete nyní jezdit ještě déle a častěji.

Goodyear Vector 5+ je skvěle přilnavá na všech površích a zároveň šetrná k životnímu prostředí. Nabízí také stabilní řízení na suchém i mokrém povrchu a odolnost vůči aquaplaningu.

Hlavní přednosti Goodyear Vector 5+:

  • Výkonnost ve všech povětrnostních podmínkách a vyšší kilometroví výkon
  • Běhoun pneu obsahuje materiál siliku pro celoroční použití
  • Zvýšená přilnavost v zimě a stabilita řízení na mokrém i suchém povrchu
  • Za každého počasí se pneumatika přizpůsobí všem změnám
  • Odolnost vůči aquaplaningu
  • Šetrná k životnímu prostředí

SmartTRED Weather Reactive technologie Goodyear umožňuje pneumatice Vector 5+ vysoký výkon i instinktivní adaptabilitu za měnících se povětrnostních a jízdních podmínek. Celoroční pneu Vector 5+ o sobě směle tvrdí, že je lepší než letní pneumatiky v zimě a zimní pneumatiky v létě. Jedná se tak o úsporné řešení a skvělou možnost, jak si ušetřit spoustu starostí s přezouváním pneumatik. Po celý rok si vystačíte s jedinou sadou.

Materiál běhounu se silikou umožňuje právě celosezónní použití a vysoký výkon spolu se směrovým dezénem a technologií SmartTRED Weather Reactive umožňují přesné ovládání za všech povětrnostních podmínek.

Co přináší celosezónní pneu Vector 5+

CHARAKTERISTIKAPŘEDNOSTIVÝHODY
SmartTRED Weather Reactive TechnologiePřizpůsobení přilnavosti k povrchu při různých podmínkách stavu vozovkyOptimální výkon při řízení v různých podmínkách a vyšší kilometrový výkon
Materiál běhounu se silikou pro celoroční použitíPřizpůsobení různým podmínkámCeloroční výkon a vyšší kilometrový výkon
Technologie 3D-BIS (systém vnitřního uzamykání lamel)Zvyšuje hustotu lamelování při zachování tuhosti běhounuZvýšený záběr na sněhu a ledu; stabilita řízení na suchu a mokru
Dezén běhounu ve tvaru písmene VOdvádění vody a rozbředlého sněhuOdolnost vůči aquaplaningu
Indikátor zimního opotřebeníKontrola hloubky dezénuZvýšená bezpečnost

Goodyear Vector 5+ v testech

Celosezónní pneu Goodyear prošla mnoha testy pořádaných odbornými autokluby a specializovanými magazíny. Podívejte se, jak dopadla:


Gute Fahrt

Místo: Německo, 2007

Rozměr: 205/55 R16 91V Eagle Vector +

Hodnocení: Dobré


ADAC 2007

Místo: Německo, 2007

Rozměr: 155/70 R13 75T Vector 5

Hodnocení: Doporučené


TCS

Místo: Švýcarsko, 2007

Rozměr: 155/70 R13 75T Vector 5

Hodnocení: Doporučené


Gute Fahrt

Místo: Německo, 2007

Rozměr: 195/65 R15 H Eagle Vector +

Hodnocení: Dobré

Nejlepší všestranná pneumatika


Auto Zeitung

Místo: Německo, 2007

Rozměr: 195/65 R 15 H Eagle Vector +

Hodnocení: Vítěz testu

V současné době je pneumatika Goodyear Eagle Vector+ nepochybně tou nejlepší dostupnou celoroční pneumatikou.


Auto Strassenverkehr

Místo: Německo, 2007

Rozměr: 205/55 R16 H Eagle Vector 2

Hodnocení: Doporučené


Auto Motorsport

Místo: Německo, 2007

Rozměr: 205/55 R16 91H Eagle Vector +

Hodnocení: Velmi doporučené


Hlavní výhody celosezónní pneumatiky Goodyear Vector 5+


Výkonnost po celý rok

Pneumatika Vector 5+ se přizpůsobí jízdním podmínkám a vy ji tak budete moci používat po celý rok. Technologie Goodyear SmartTRED Weather Reactive aktivuje různé části běhounu v závislosti na aktuálním počasí.


Vynikající záběr za všech jízdních podmínek

Lamely pneumatiky Vector 5+ jsou uspořádány tak, aby pomáhaly udržet vůz pod kontrolou jak na suchém, tak i mokrém a kluzkém povrchu. Směs běhounu maximalizuje přilnavost za proměnlivých povětrnostních podmínek. Nemusíte mít strach, že byste se na silnici neudrželi.


Odolnost proti aquaplaningu

Technologie Goodyear V-TRED snižuje riziko vzniku aquaplaningu za mokra a při tání. Pevnou kontrolu nad vozidlem získáte díky drážkám v pneumatice, které rychle odvádějí vodu a tající sních.


Šetrná k životnímu prostředí

Nová směs pneumatiky Goodyear Vector 5+ je méně škodlivá k životnímu prostředí. Pneumatiky s technologií SmartTRED navíc zajišťují delší výdrž před nutností výměny.


Goodyear Vector 5+ se bezesporu řadí k pneumatikám, které stojí za to si pořídit. Kvalita jak na zimních, tak i na letních silnicích je nepopíratelná a pneu vydrží opravdu dlouho. Neváhejte. Celosezónní pneumatiky Goodyear Vector 5+ jsou tou pravou alternativou, pokud nechcete každý rok jezdit do servisu a přezouvat.